MobilyaLavelli Mobilya
Sizinle Tanıştığımız Günden Bu Yana; Sahip Olduğumuz Vizyonumuzdan Misyonumuzdan Vede Hizmet Anlayışımızdan Hiç Ödün Vermeden Yürümeye Devam Ediyor Lavelli Mobilya.
Evinizin Ve Mekanlarınızın En Güzel Köşelerini Süsleyen Ve Sizi Yansıtan Attığınız En Güzel İmzadır Mobilya. Büyük Bir ‘’Aşk’’ İle Tasarlandı Lavelli Mobilya. Ve Mobilya Aşkınız Olmayı Başardı...
Tasarımlarıyla, Çizgileriyle, Özgün Modelleriyle Her Zevke Hitap Ediyor Olmanın Haklı Gururunu Yaşadık Hep. Klasik, Modern, Avangard, Trend Ve Exclusive Design Tarzda Modelleriyle Lavelli Mobilya Bugün Sektörde En Çok Tercih Edilen Markalar Arasında Yer Almaktayız.
Ürünlerin Hammaddeleri Seçilirken De Sizi Üzmeyen, Düşündürmeyen Tamamen Ürünün Zevkini Çıkartmanızı Sağlayacak Kullanım Kolaylığı Ve Yüksek Kalite Tercih Edilmiştir. Kumaşların Tamamı İthal Olup Cinsi ,Dokusu Ve Sınırsız Renk Seçenekleriyle Ve En Önemlisi Temizlik Sorununu Ortadan Kaldıran Özelliğiyle Siz Tüketicilerin Özgürlüğünü Bir Kat Arttırmıştır Lavelli Mobilya. Koltuk Oturumlarında Yüksek Danseli Beyaz–Gri Sünger Tercih Edilmiş; Hiç Yay Kullanılmayarak Zamanla Karılaştığımız Ses Ve Çökme Olayını Da Ortadan Kaldırmıştır. İç İskeletimizde Fırınlanmış Gürgen Ve Kayın Ağacı Kullanılmış Olup Ürün Sağlamlığı Kat Ve Kat Artırılmıştır. Yine Panel Gruplarda da Ahşabın Doğallıyla Hiç Oynanmadan En Güzel Modeller Verilmiştir. Fırınlanmış Yüksek Kalitedeki Ahşap Ceviz Ve Amerikan Ceviziyle Kaplanıp Siz Değerli Müşterilerimize Sunulmuştur.